mieszkania, lokalu czy działki w Bielsku-Białej, Czechowicach-Dziedzicach, Pszczynie lub w okolicy? Poznaj ofertę naszego biura.">

DGR Nieruchomości - Agencja Nieruchomości Czechowice-Dziedzice,Bielsko Biała

Agencja DGR Nieruchomości specjalizuje się w pośrednictwie i  obrocie nieruchomościami. Skupujemy i sprzedajemy działki, domy, mieszkania, a także lokale użytkowe. Siedziba naszego biura mieści się w Czechowicach-Dziedzicach, ale od lat realizujemy transakcje w obrocie nieruchomościami także w Bielsku-Białej, Pszczynie i okolicach. W naszej ofercie znaleźć można miejskie mieszkania i lokale handlowe, wiejskie gospodarstwa oraz atrakcyjne nieruchomości w górach czy w okolicy Zbiornika Goczałkowickiego. W relacjach z klientami stawiamy na partnerski kontakt poparty wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Obsługa rynku nieruchomości

Oferujemy pełen zakres usług związanych z obrotem nieruchomościami. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę i profesjonalne wsparcie. Zajmujemy się:
  • skupem nieruchomości za gotówkę
  • pośrednictwem w kupnie i sprzedaży nieruchomości,
  • pośrednictwem w wynajmie nieruchomości,
  • doradztwem inwestycyjnym w sektorze nieruchomości,
  • pomocą w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Wszystkie te działania wymagają rzetelności i profesjonalnego podejścia. Współpracując z nami możesz być pewien, że zadbamy o każdy szczegół, tak aby Twoja transakcja przebiegła bezpiecznie i komfortowo. Jeśli chcesz sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz pełną transparentność każdej transakcji przeprowadzanej za naszym pośrednictwem. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i skontaktuj z DGR Nieruchomości, by nawiązać współpracę. Zapraszamy do kontaktu.